LR4G
LR3G
LR8G
LRX83
SLR8G
LR6G
B22G
B30G


Neviditelný subwoofer Stealth Acoustics - B22G

 

NEVIDITELNÝ SUBWOOFER

Model B22G Stealth Acoustics je kompaktní, dvoupanelový systém monofonních subwooferů, které se po instalaci stávají zcela neviditelnými. Plocha aktivní membrány, kterou je možné nabarvit, je připojena k rámu panelu reproduktoru, což vytváří aktivní plochu obklopenou stabilní montážní oblastí.

B22G je možné instalovat do stěn nebo do stropu, a možnosti povrchové úpravy zahrnují standardní nátěrové hmoty, benátský štuk, tapety, látky a vybrané strukturované povrchy. Pokud máte štukové omítky, je možné reproduktor a sádrokarton přemalovat interiérovou barvou např. SÁDROKARTON V2531 (Colorlak) - jemně zrnitá, InDECORR UNI, hrubozrnná - HETLINE FORTE apod.. Tyto barvy obsahují dekorativní kamínek pro imitaci vzhledu štukové omítky. Sjednotíte tak různé struktury podkladů.

 

Každý panel B22g obsahuje jeden kvalitní vysoce výkonný 8" kónické basový reproduktor, díky kterýmu je ideální pro prostorové ozvučení, hlavní nebo podkresovou hudbu nebo vícezónové audio systémy pro celý dům, které potřebují další basový výstup. Panely fungují ve dvojicích jako subwoofery s monofonním výstupem. Tento dvou panelový systém umožňuje, aby byl každý panel umístěn kamkoliv, kde funguje nejlépe, bez obav z vizuálního rozporu s architektonickými prvky. Panely B22G mohou být instalovány odděleně nebo nad sebou, aby se dosáhlo požadovaných akustických výsledků. Pro stereo subwoofery budou použity čtyři panely.

S použitím principu akustické páky poskytuje B22G mimořádný basový výkon od 30 Hz do 150 Hz.

Stealth Acoustics doporučuje zesilovač 255R, jako ideální výkonový zdroj pro subwoofery B22G. Stealth Acoustics také nabízí řadu panelů širokopásmových reproduktorů, které v kombinaci s B22G poskytují kompletní, zcela neviditelné audio řešení.

Prostorové pokrytí:  170 stupňů vertikálně a horizontálně

Rozměry:
Šířka:   403 mm
Výška: 559 mm
Montážní hloubka: 110 mm

Hmotnost produktu: 6,3 kgNÁVOD NA INSTALACI SKRYTÝCH REPRODUKTORŮ

 Ke stažení

Technický list_cz_STEALTH-B22G:   Stáhnout pdf
Katalog neviditelných reproduktorů Stealth_Stakohome:   Stáhnout pdf
Neviditelné reproduktory - Leták - Stakohome:   Stáhnout pdf
Návod na instalaci neviditelných reproduktorů Stealth:   Stáhnout pdf
Technický list pro zadní boxy BX pro instalaci do SDK-sádrokartonu:   Stáhnout pdf
Instrukce pro instalaci neviditelných reproduktorů do zdi:   Stáhnout pdf

Podívejte se také na další produkty