LRX85Neviditelný reproduktor LRX85 Stealth Acoustics

 

DVOU PANELOVÝ SYSTÉM NEVIDITELNÝCH REPRODUKTORŮ S PLNÝM ROZSAHEM

Model LRX-85 je prémiový třípásmový neviditelný reproduktor rozdělený na dva panely. LRX-85 je skutečné výkonné a kompletní širokopásmové řešení, které nepotřebuje žádné speciální filtry omezující basy nebo externí subwoofery.

300 W výkon reproduktoru umožňuje výstup až 105 dB s rozšířeným rozsahem kvalitního zvuku. LRX-85 hraje jako příkladný reproduktor v širokém spektru aplikací, včetně domácích kin, více zónových audio systémech a kritických poslechových prostředí, kde estetické potřeby interiéru nevyžadují viditelnou přítomnost reproduktoru. Ideální pro Dolby ATMOS systémy. 

LRX-85 využívá oddělené ploché přední panely, snadné k instalaci, pro reprodukci basů a středně-vysokých tónů, zlepšení výkonu při minimalizaci intermodulace zkreslení. Oba panely mohou být nainstalovány až 1 metr od sebe a stále poskytovat kvalitní výstup zvuku.

Panel pro střední a vysoké tóny obsahuje čtyři 25 W středové neodymové měniče a jeden 25 W vysokofrekvenční neodymový měnič, vyvážené v Stealth’s Quad-Balanced Midrange Drive™. Díky pokročilým vnitřním materiálům a hladkým zvukům FidelityGlass™ umožňuje panel 20 kHz horní frekvenční odezvu. K dispozici je vícestupňový pasivní přechod, který umožňuje mít od zesilovače jednu linku k reproduktoru a napájet tak oba panely. Přechod LRX-85 obsahuje tři nezávislé samo-resetovací ochranné obvody, chránící reproduktor od nadměrného výkonu zesilovače pro maximální spolehlivost.

Samostatný duální 8" vysoce výkonný basový panel poskytuje rozšířenou odezvu basů 35Hz, pokud je panel nainstalován v doporučeném montážním boxu a korektně naladěn. Výsledkem je působivý neviditelný zvukový reproduktor, který vítězí i nad viditelnými konkurenčními alternativami.

Neviditelnost Stealth Acoustics nabízí obrovskou výhodu oproti tradičním reproduktorům. Mohou být umístěné tam, kde je to nejlepší v dané aplikaci, bez vizuálních obav, které mohou být v rozporu s návrhem interiéru.

Prostorové pokrytí:  170 stupňů vertikálně a horizontálně

Rozměry LRX85-HM (střední a výškový panel):
Šířka:   403 mm
Výška:  305 mm
Montážní hloubka: 110 mm

Rozměry LRX85-LF (basový panel):
Šířka:   403 mm
Výška:  762 mm
Montážní hloubka: 110 mm

Přepravní hmotnost:  28 kg / pár (4 panely)NÁVOD NA INSTALACI SKRYTÝCH REPRODUKTORŮ

 Ke stažení

Technický list_CZ_STEALTH-LRX85:   Stáhnout pdf
Technický list_ENG_STEALTH-LRX85:   Stáhnout pdf
Katalog neviditelných reproduktorů Stealth_Stakohome:   Stáhnout pdf
Neviditelné reproduktory - Leták - Stakohome:   Stáhnout pdf
Návod na instalaci neviditelných reproduktorů Stealth:   Stáhnout pdf
Technický list pro zadní boxy BX pro instalaci do SDK-sádrokartonu:   Stáhnout pdf
Instrukce pro instalaci neviditelných reproduktorů do zdi:   Stáhnout pdf

Podívejte se také na další produkty