Nástěnné umělecké reproduktory s možností vlastního potisku - Stealth Acoustics

 

 Stealth Acoustics - Image III

 

UMĚLECKÉ REPRODUKTORY NA ZEĎ

Společnost Stealth Acoustics změnila parametry svých neviditelných reproduktorů a instalovala je do tenkých nástěnných plochých reproduktorů, které mohou být designově dokončeny v široké škále možností.

Saténová bílá – Připraveno k instalaci přímo po vytažení z krabice, nebo je možná úprava povrchu přímo na místě použitím nátěru, papírové nebo látkové tapety, aby se reproduktor skvěle hodil k interiéru.

Model Image Wrap™ zahrnuje obrázky ve vysokém rozlišení (z umělecké galerie nebo dodané zákazníkem), které jsou v továrně laminovány na čelní plochu reproduktoru ve stylu „studiového obalu“, což udělá ze samotného reproduktoru umělecké dílo.

The Trilogy™-  Pro skutečně širokou scénu zvolte The Trilogy™. Tato možnost kombinuje maskovací systém obrazovky CoverArt s párem reproduktorů Image III pro úžasné tři panoramatické panely. Žádný jiný nástěnný reproduktor vám neposkytne takovou flexibilitu při vytváření přesného vzhledu, který potřebujete k dosažení vašich estetických cílů.

Instalace reproduktoru zabere jen chvilku díky čtyřem hlavním drážkům na zadní straně reproduktoru.

Prostorové pokrytí je 170 stupňů v horizontální i vertikální rovině. Reproduktor nemá žádnou mřížku ani jiné otvory propouštějící vzduch.

 

Saténová bílá Model Image Wrap™  The Trilogy™
Umělecký skrytý reproduktor v obraze Umělecký skrytý reproduktor v obraze Umělecký skrytý reproduktor v obraze

  

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

 
Podívejte se také na další produkty