SA2400


SA2400


Audio zesilovač pro neviditelné reproduktory Stealth Acoustics - SA2400

VÝKONOVÝ DVOUKANÁLOVÝ ZESILOVAČ

Stealth Acoustics SA2400 je výkonový, dvoukanálový zesilovač s vestavěnými funkcemi digitálního zpracování signálu, vhodnými jako napájecí zdroj s nízkým zkreslením pro reproduktory a subwoofery Stealth Acoustics a jiné pasivní reproduktory a subwoofery. Je určený pro pevné vícezonové instalace nebo domácí kino. SA2400 je možné instalovat pomocí dodaných odnímatelných rozvaděčových držáků do standardního 482mm rozvaděče, kde vyžaduje dva RU prostory 89 mm, nebo ho lze stohovat s dalšími volně stojícími komponenty. SA2400 poskytuje plných 350 W na kanál při zatížení 8 Ω a 460 W na kanál při zatížení 4 Ω.

Interní DSP funkce zesilovače SA2400 je možné programovat nezávisle pro každý kanál nebo společně a zahrnují 11 pásem plně parametrického EQ, variabilní dolní a horní propust s volitelným sklonem, zcela programovatelný limiter a funkcí delay. Všechny parametry lze programovat pomocí ovladačů předního panelu nebo počítačem připojeným přes USB s využitím softwaru pro správu signálu společnosti Stealth (SSMS).

Pro maximální flexibilitu integrace do audio systému zahrnuje SA2400 nesymetrické vstupy RCA, symetrické XLR a vstupy reproduktorové úrovně Phoenix pro každý kanál, to vše s výstupními, průchozími“ konektory. Vstupní/loop konektory reproduktorové úrovně umožňují SA2400 napájení signálem přímo z linek reproduktorů kdekoliv v systému. Optický stereo vstup je k dispozici pro připojení digitálních zdrojů k zesilovači. Vstupy mohou být mapovány do jednoho kanálu a programováním mohou být sloučeny. Výstupní konektory zesilovače SA255 jsou navrženy tak, aby akceptovaly silné kabely reproduktorů.

 

Volitelná funkce automatického zapnutí aktivuje zesilovač pouze v případě přítomnosti audio signálů. Mezi další vlastnosti patří interní, tiché, osmistupňové chladící ventilátory, které se spouští automaticky v případě potřeby. Přední panel zahrnuje přímý hlavní ovladač hlasitosti a tlačítko přístupu k menu, jakož i okno dvouřádkového LCD displeje a ukazatele dual clip. Podsvícená grafika předního panelu a LCD displej mají tři úrovně ztlumení jasu. Na zadním panelu je možné snadno zvolit mezi vstupním napájením 115 VAC nebo 230 VAC.

SA2400-rear-color

Ke stažení

Katalog neviditelných reproduktorů Stealth_Stakohome:   Stáhnout pdf
Technický list_cz_STEALTH-sa2400:   Stáhnout pdf
Software řízení zesilovače SSMS Stealth_V1.0.6:   Stáhnout zip
Neviditelné reproduktory - Leták - Stakohome:   Stáhnout pdf

Podívejte se také na další produkty