LR4G
LR3G
LR8G
LRX83
SLR8G
LR6G
B22G
B30G


Neviditelný reproduktor Stealth Acoustics - LRX83


KOMPAKTNÍ TŘÍPASMOVÝ NEVIDITELNÝ REPRODUKTOR

LRx83 je třípásmový vysoce výkonný reproduktor Stealth Acoustics který se po instalaci stává zcela neviditelnými. Plocha aktivní membrány, kterou je možné nabarvit, je připojena k rámu panelu reproduktoru, což vytváří aktivní plochu obklopenou stabilní montážní oblastí.

LRX83 je možné instalovat do stěn nebo do stropu, a možnosti povrchové úpravy zahrnují standardní nátěrové hmoty, benátský štuk, tapety, látky a vybrané strukturované povrchy. Pokud máte štukové omítky, je možné reproduktor a sádrokarton přemalovat interiérovou barvou např. SÁDROKARTON V2531 (Colorlak) - jemně zrnitá, InDECORR UNI, hrubozrnná - HETLINE FORTE apod.. Tyto barvy obsahují dekorativní kamínek pro imitaci vzhledu štukové omítky. Sjednotíte tak různé struktury podkladů.

 

LRx83 integruje 8" nízkoprofilový basový reproduktor, jeden 1,18" středový neodymový měňič a jeden 1" neodymový vysokofrekvenční měňič. Díky vylepšenému středovému měňiči reproduktor nabízí perfektní zvuk středních kmitočtů. Se svými kompaktními rozměry oproti modelům LR3G a LR4G je ideální tam, kde je požadavek na perfektní zvuk s omezenějším prostorem pro instalaci. LRX83 obsahuje tři nezávislé ochranné obvody (pro výšky, středy a basy), které se automaticky resetují po snížení nadměrného výkonu zesilovače.

Neviditelnost Stealth Acoustics nabízí silnou výhodu ve srovnání s tradičními reproduktory, protože mohou být umísťovány, kdekoliv zní dobře, bez obav z rozporu s architektonickými prvky. Společně s širokopásmovými panely nabízí Stealth Acoustics B22G a  B30G – zcela neviditelné doprovodné subwoofery pro rozšířenou basovou odezvu.

Prostorové pokrytí:  170 stupňů vertikálně a horizontálně

Rozměry:
Šířka:   403 mm
Výška:  559 mm
Montážní hloubka: 110 mm

Hmotnost produktu:  6 kgNÁVOD NA INSTALACI SKRYTÝCH REPRODUKTORŮ

 Ke stažení

Katalog neviditelných reproduktorů Stealth_Stakohome:   Stáhnout pdf
Instrukce pro instalaci neviditelných reproduktorů do zdi:   Stáhnout pdf
Technický list_cz_STEALTH-LRX83:   Stáhnout pdf
Neviditelné reproduktory - Leták - Stakohome:   Stáhnout pdf
Návod na instalaci neviditelných reproduktorů Stealth:   Stáhnout pdf
Technický list pro zadní boxy BX pro instalaci do SDK-sádrokartonu:   Stáhnout pdf

Podívejte se také na další produkty