Designové venkovní reproduktory Stealth Acoustics

 

DESIGNOVÉ VENKOVNÍ REPRODUKTORY

Vytvoření reproduktoru, který zvládá nejtěžší přírodní živly, není snadné. Venkovní reproduktory StingRay jsou zcela utěsněné, bez odkrytých mřížek nebo částí, které by mohly korodovat nebo se rozbít. Řada StingRay je doma v téměř jakémkoliv venkovním prostředí, kde je požadována mimořádná trvanlivost a výkon.

Venkovní reproduktory StingRay 6 a 8 jsou zcela odolné vůči živlům, včetně deště, sněhu, námraze, slunci, prachu, ledu nebo jiným částicím. StingRay 6 a 8 má hodnocení ochrany proti vniknutí IP68 a je certifikován pro min. 64 hodin pod vodou v hloubce 1 m. StingRay jsou např. klíčovým reproduktorem pro audiosystémy v nejvíce reprezentativních jachtách na světě.

Řada StingRay je nabízena v matné černé, matné bílé barvě, v textuře pískovce, šedého kamene a nefritově zeleného kamene nebo jej lze nalakovat dle vlastních představ či potáhnout vinylem, aby se reproduktor hodil do téměř každého prostředí. Je možné také zvolit verzi Image Wrap a mít skutečnou fotografii, logo nebo dokonce i umělecká díla laminovaná přímo na přední straně reproduktoru.

 

OCENĚNÍ A CERTIFIKACE

RESI-Award-imageTechHome-Award-image IP68-Cert-image
 
 

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

 Produkty

StingRay 6
StingRay 6
StingRay 8
StingRay 8
StingRay 430
StingRay 430
StingRay 8 Soffit Kit
StingRay 8 Soffit Kit

Podívejte se také na další produkty