NEVIDITELNÉ REPRODUKTORY

Neviditelné reproduktory - Stealth Acoustics

Neviditelné reproduktory Stealth Acoustics přináší výborný zvuk v plném rozsahu a jsou dokonalým řešením pro zcela skrytý audio systém pro domácí kino, vysoce výkonné třípásmové poslechové systémy nebo ozvučení dalších místností vašeho domu nebo bytu. 

Dnešní vícekanálové systémy prostorového zvuku a audio systémy do celého domu vyžadují mnoho reproduktorů umístěných v poslechovém prostředí. Výsledkem může být stále rostoucí počet rušivých mřížek a boxů (vestavěných nebo volně umístěných) reproduktorů, které mohou esteticky narušovat váš životní prostor. 

Nároční posluchači vyžadují skvělý zvuk a skvělý vzhled - vysoce výkonné audio systémy, které poskytují dokonalý výkon a nerušeně splynou s prostředím, aniž by jej esteticky rušily.

Stealth Acoustics má v portfoliu všechny součásti nezbytné k navržení a instalaci neviditelných audio systémů: 

  • Zcela neviditelné reproduktory s plným frekvenčním rozsahem
  • Zcela neviditelné subwoofery
  • Profesionální zesilovače
  • Kompletní řadu instalačního příslušenství

Nejlepšího výsledku je dosaženo při použití zesilovačů Stealth Acoustics, ale reproduktory fungují velmi dobře také s běžnými zesilovači, zónovými audio systémy nebo AV receivery.

Co si pod neviditelnými reproduktory představit?

Neviditelné reproduktory od výrobce Stealth Acoustics je možné umístit do zdi nebo stropu. Oproti jiným reproduktorům nebo řešením skrytých reproduktorů nepotřebují k provozu ani žádné viditelné a nevzhledné mřížky. Reproduktory díky své unikátní bezmřížkové technologii lze překrýt malbou nebo tapetou a tím pádem pak v dané místnosti úplně zmizí - stanou se neviditelnými. Reproduktory poskytují úžasný zvuk a nekonečné možnosti pro designéry interiérů.

Ukázka instalace neviditelných reproduktorů Stealth Acoustics
Ukázka montáže neviditelných reproduktorů, instalovaných do cihlové zdi (viz. reference - byt Praha 2)

Kam neviditelné reproduktory umístit?

Reproduktory se dají umístit prakticky do jakékoli místnosti, kde je ve zdi či stropě prostor pro jejich zabudování - potřebná instalační hloubka cca 100 mm. Reproduktory jsou určeny do vnitřních prostor. Umisťují se do obývacích pokojů pro sestavení systému ozvučení k domácímu kinu. Do koupelen nebo kuchyní pro vytvoření hudebního podkresu. Do ložnic pro vytvoření poslechové hudby. Vhodné také pro restaurace, lobby bary v hotelech, prezentační místnosti a mnoho další… Díky své neviditelnosti jsou možnosti použití široké a záleží tak na jen na fantazii architekta, designéra nebo samotného uživatele.

Ukázka instalace neviditelných reproduktorů Stealth Acoustics
Ukázka montáže neviditelných reproduktorů, instalovaných do sádrokartonové stěny, poté přetáhnuté tapetou
(viz. reference byt Praha 6)

Snádná instalace neviditelných reproduktorů

Postup instalace neviditelných reproduktorů Stealth Acoustics

Proces instalace je jednoduchý jako instalace sádrokartonové záplaty a reproduktory lze zakrýt řadou běžných moderních metod.

Neviditelné reproduktory je možné osadit také do štukových stěn, poté je možné reproduktor přemalovat interiérovou barvou s jemně nebo hrubo zrnitým povrchem, kdy tyto barvy obsahují dekorativní kamínek pro imitaci vzhledu štukové omítky.

Reproduktory jsou osazeny na pevném vstřikově lisovaném rámu a obsahují reproduktory a výhybky, které lze najít u vysoce výkonných reproduktorů. Tato část se montuje přímo do konstrukce rámu. Čelní strana reproduktoru je hladká a odolná a je navržena tak, aby dokonale splynula s okolní sádrokartonovou deskou.

Reproduktory Stealth Acoustics lze usadit do stěny i stropu a okraje panelu reproduktoru budou v jedné rovině s okolní sádrokartonovou deskou. Spáry jsou zakryty páskou a zatmeleny standardními materiály a metodami. Spáry se jednoduše zbrusí a nanese se požadovaná povrchová úprava.

Mezi možné povrchové úpravy patří nátěr klasickou barvou, benátský štuk, lehká omítka, vinylová nebo textilní tapeta. Povrchové úpravy, jako je dýha, jsou také možné.

Ukázky instalací neviditelných reproduktorů můžete najít v sekci REFERENCE

Společnost Stealth Acoustics

Výrobce neviditelných reproduktorů Stealth Acoustics

(www.stealthacoustics.com)

Stealth Acoustics je divize společnosti Dimensional Communications – firmy na integraci prvotřídních systémů se sídlem poblíž Seattlu v americkém státě Washington. Již déle než 37 let tvoří přímé zkušenosti získané v bezpočtu integračních projektů základ všeho, co ve Stealth Acoustics dělají.

Nalezením nutnosti využití neviditelného audio řešení v roce 2001 zahájili rozsáhlý výzkumný a vývojový cyklus, jehož výsledkem byl první model uvedený v roce 2003. Od té doby nadále pracují na zdokonalování kvality zvuku, vzhledu a jednoduchosti instalace jejich výrobků. Jako přední světová společnost v oblasti technologie neviditelných reproduktorů nabízí Stealth Acoustics širokou škálu možností výběru výrobků spolu s mnohaletými zkušenostmi v daném oboru.Stealth Acoustics - MADE IN USA

Spolehlivé a chráněné

Každý neviditelný reproduktor Stealth Acoustics je ručně vyroben podle náročných norem kvality. Tím je zajištěn spolehlivý dlouhodobý výkon s využitím nadmíru spolehlivých součástí a ochranných obvodů s automatickým resetováním pro ochranu před přetížením u každého reproduktoru.

Kontrola kvality 

Každý neviditelný reproduktor Stealth Acoustics je před odesláním dvakrát samostatně testován. Nejprve je reproduktor analyzován elektronicky a následně je každý reproduktor poslouchán lidským uchem, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita zvuku.

 

Výrobky a technologie společnosti Stealth Acoustics získaly mnoho uznání a ocenění, včetně:

Ocenění neviditelných reproduktorů a výrobce Stealth Acoustics

Přehled neviditelných reproduktorů a subwooferů

Reproduktory Stealth Acoustic totiž nejsou kompromisem mezi efektem neviditelnosti a kvalitou zvuku, jak by se dalo čekat. Díky jedinečné technologii, kterou vyvinula tato americká společnost, si naplno užijete i ten sebenepatrnější tón. A basy? Bez těch ani ránu! Můžete se o tom přesvědčit na vlastní uši v showroomu firmy Stakohome na Aloisovské 934/8 v pražském Hloubětíně. Kvalitní není pouze zvuk, ale také zpracování reproduktorů. Jejich bezproblémová instalace probíhá už od roku 2003. Není proto důvod obávat se nuceného vysekávání reproduktorů kvůli opravám.

„Podle našich zkušeností se do zdi seká maximálně ve vedlejší místnosti, protože se klient rozhodl, že tam chce neviditelné reproduktory taky!“

Neviditelné reproduktory Stealth Acoustics - Stakohome

Neviditelné subwoofery Stealth Acoustics

Další exkluzivní designové produkty

Luxusní designové radiátory - CinierLED designové umělecké  osvětlení - Cinier

Designové podlahové zásuvky - StakohomeInteligentní domácí automatizace BES KNX

Datový bytový rozvaděč - Stakohome

Podívejte se také na další produkty