Venkovní domácí kino ve Venice, Florida

Systém domácího venkovního kina ve Venice - Florida

 

Přehled

Instalace LED obrazovky 130" P3 s vysokým jasem LED Stealth Patio Theatre ve standardní zvýšené základně s krytím IP-68, plným rozsahem 3.1 Stealth Acoustics. Neviditelný zvuk je integrovaný přímo do předního obložení základny LCD obrazovky.

 

Cíle projektu

Pokud žijete na Floridě, trávíte čas venku. Majitelé domu investovali do pěkně vybaveného, chráněnného, venkovního bazénu a lázní. Cílem tohoto projektu bylo posílit možnosti zábavy s jedinečným velkokapacitním zážitkem při sledování, přičemž minimálně rozšiřuje skleněnou ochranu nebo ovlivňuje estetiku okolí.

Pro dosažení optimálního pozorovacího úhlu od bazénu nebo lázní a využívání vestavěného systému reproduktorů prostorového zvuku Stealth Acoustics byla základna obrazovky částečně zapuštěna ve speciálně vytvořené klenbě. Přístup k zadní stěně skříně pro obsluhu byl zajištěn z vnějšku betonové klenby prostřednictvím odnímatelných panelů paluby, které byly dobře vyříznuty, aby se vešly do krytu obrazovky.

 

Proces

Poté, co se naléval požadovaný betonový povrch, klenba a instalovala se potrubí pro elektrické a nízkonapěťové signální přípojky. Továrně sestavené Patio Theatre bylo zvednuto na místě pomocí jeřábu a displej byl ukotven na betonovou desku. Elektrikář nainstaloval síťové přívody přímo do místa vysokého napětí základny obrazovky. Distributor připojil jeden kabel Cat 6 a reproduktor z dálkově umístěného rozvaděče do oblasti nízkého napětí racku a dokončil instalaci integrováním Patio Theatre do dříve instalovaného řídícího systému.

"Televizor je opravdu neuvěřitelný. Musím přiznat, že je to fantastický přírůstek do našeho domova. Nerad to říkám, ale Keith měl pravdu. Lol !!! "- Klient

 

Systém domácího venkovního kina ve Venice - Florida

 

Systém domácího venkovního kina ve Venice - Florida

 

Systém domácího venkovního kina ve Venice - Florida

Podívejte se také na další produkty