Venkovní domácí kino v Newtonu, Massachusetts

Systém domácího venkovního kina v Newtonu - Maiami

 

 

Přehled

Instalace plně motoristického 130" P3 LED displeje Stealth Patio Theatre, který obsahuje plně skrytou podzemní základnu a specializovaný zvedací mechanismus. Systém výtahu je navržen tak, aby displej byl dobře nad podlahou, aby byla zajištěna optimální výhledová výška. Displej Patio Theatre je orientován na pozorování z přilehlého velkého bazénu a okolí bazénu.

 

Cíle projektu

Klientskými kritérii pro tento projekt byla velká a plně zasouvatelná televizní obrazovka, která zmizí úplně do podlahy bazénu, když se nepoužívá. To zahrnovalo zadržení podlahové krytiny na dlaždicové stěně přes zasunutou obrazovku, na níž by se mohlo chodit. Konzistentní přizpůsobení švů mezi nepohyblivou dlaždicí a dlaždicí na horní straně motorizované obrazovky vyžadovalo přesné umístění a stabilitu obrazovky při pohybu.

 

Proces

Společnost Stealth Acoustics přezkoumala podrobnosti o místě projektu díky prodejci Stealth Acoustics, aby zjistil nejlepší velikost obrazovky, umístění, potřeby sledování a dostupnou infrastrukturu. Vlastní řešení bylo potom navrženo, podrobeno a vyrobeno firmou Stealth Acoustics, připravené k instalaci na místě. Jak postupně probíhala výstavba projektu, společnost Stealth Acoustics nejprve vytvořila vlastní montážní konstrukci displeje, která má být umístěna v mechanickém suterénu pod místem obrazovky. Později byla do montážní struktury dodána a instalována montovaná a předem připravená obrazovka spolu s zdvihacími mechanismy. Jakmile byla obrazovka na místě a výtahy byly jemně naladěny, byly dlaždicové podlahy instalovány přes horní část obrazovky pro dokončení projektu. Výsledkem je úžasný příklad toho, jak může být Patio Theatre přizpůsobeno tak, aby splňovalo jedinečné výkony a estetické potřeby každého projektu.

"Sledování hry venku uprostřed dne na tak působivé televizi činí tento jedinečný přírůstek našeho sportovního sledování naprosto úchvatným." - Spokojený klient

 

Systém domácího venkovního kina v Newtonu - Maiami

 

Systém domácího venkovního kina v Newtonu - Maiami

 

Systém domácího venkovního kina v Newtonu - Maiami

Podívejte se také na další produkty